Розробка сайтів-візиток

Якщо ви вирішили розвинути свій особистий бізнес, то візитка найдієвіший і недорогий економічно варіант сайту з однією сторінкою. Створивши сайт візитку, клієнти зможуть самі вас знаходити. Чудовий спосіб заяви про власну компанію. При продажу однієї послуги або товару це хороша підмога для реклами контекстної.

Візитка відмінний варіант також і для подання всім власного бізнесу в інтернеті. Це прекрасний аналог візитки на папері, але більш масштабний, так як можна буде знайти крім телефону, адреси та імені власника ще і повний огляд діяльності компанії. Візитівкою можна легко обмінюватися, посилати передбачуваним партнерам або клієнтам. І просто показати її, повідомивши посилання даного сайту.

Слід враховувати, що при створенні сайту візитки необхідно заповнити кілька сторінок з важливою інформацією про компанію. Замовляючи у нас сайт, ви отримаєте дієвий і ефективний інструмент, що підвищує ваш статус в просторах усього інтернету.

Переваги візитки:

У виконанні функції презентації компанії в інтернеті. Навіть компанії з мінімальним капіталом зможуть легко перейти на рівень вище, т.к замовлення візитки обійдеться в рази економічніше, ніж розробити в Москві сайт, діючий повноцінно.

Техобслуговування не потрібні високі фінансові витрати. Візитка дозволить значно скорочувати витрати вашої компанії на найм штату працівників, рекламу, оренду знімається приміщення та інші витрати, що ставлять нову компанію в складне фінансове становище і перешкоджають її становленню в сферу ринкових послуг і товарів.

Ще слід зауважити, що створення візитки сайту здійснюється в багато разів швидше будь-якого іншого ресурсу інтернету. Значить завести власну повноцінну сторінку можна буде всього за два тижні.

Ще одна важлива перевага візитки, це зручність повідомлення клієнтам і партнерам про проведення акцій, різних заходах і інших, прийдешніх незабаром або проходять в даний час, подій.

Візитка чудово оперативно і результативно допоможе вам також і в пошуку нового робочого колективу для вашої компанії. Створивши нову сторінку під назвою Вакансії, ви можете опублікувати свої умови роботи для шукачів та надати список своїх контактних даних, для того, щоб майбутні і передбачувані співробітники вашої фірми змогли вас знайти самостійно.

Вартість створення такого сайту: 200 – 1000$.