Розробка інтернет-каталогу

Що таке сайт-каталог?

Сайт-каталог – та ж сама вітрина, тільки в електронному варіанті, яка містить список товарів або послуг. До них надані докладний опис і зображення.

Створення сайту допоможе вам заявити про себе, свій товар і бренд в інтернеті. Навіть невелика віртуальна вітрина здатна щодня залучати тисячі відвідувачів і сотні покупців. З огляду на низьку ціну розробки, каталог буде відмінним варіантом для будь-якої компанії.

Для того, щоб розвинути і підвищити прибутковість вашої бізнес-діяльності, вам обов’язково знадобитися сайт-каталог. Адже він є універсальним інструментом, що дозволяє розширити базу товарів, з якої ви працюєте.

Погодьтеся, що мати можливість вибирати і робити покупки товарів в інтернеті, перебуваючи у себе вдома, куди зручніше. Тому, якщо ви замовите створення сайту-каталогу в веб-студії в Москві, то для ваших покупців процес покупки стане найбільш зручним! Витративши мінімальну кількість коштів, ви помітите, як обсяг продажів підвищується разом з доходом.

Замовник сам вибирає, скільки сторінок буде на його сайті: від десятків до тисяч – в залежності від асортименту. На такому сайті ваша компанія буде представлена ​​у вигідному світлі, а також товари, що пропонуються будуть доповнені наочним і яскравим описом.

Будь просунутий користувач впорається з адмініструванням каталогу товарів. Також вам не потрібно буде часто оновлювати контент: воно зводиться до актуалізації ціни товарів і реквізитів компанії.

Переваги сайту-каталогу в комерційній сфері

Якісний сайт в мережі – дуже важливий крок, який точно не буде зайвим у вашій бізнес-діяльності, адже він допоможе обігнати конкурентів і збільшити зростання прибутку.

Сайт-каталог допоможе вам вирішити наступні завдання:

  • Весь асортимент представлений в привабливому для очей покупця форматі;
  • Покупці можуть легко і детально ознайомитися з особливостями товару, цінами, а також відгуками про нього;
  • Ваша територія діяльності може розширитися, охоплюючи всю країну і не тільки;
  • Надається достовірну інформацію про конверсії і попит покупців;
  • Допомагає виробити рекламну стратегію;
  • Економія часу та коштів власника;
  • Збільшення заявок від покупців і забезпечення високої конверсії;
  • Значне підвищення рентабельності бізнесу – найголовніший результат.

Каталог відрізняється від інтернет магазину відсутністтю корзини, та особистого кабінету. Ідеально підходить для опису послуг та товарів.

Вартість створення такого сайту: 350 – 7500$.