Створення сайтів

Створення сайту, будь то в столиці або його областях – явище актуальне і перспективне. Для нелічена кількості приватних і юридичних осіб, а також індивідуальних підприємців сайт необхідністю. На сьогоднішній день навіть у дрібних фірм і публічних персон є свої інтернет майданчики, свої власні сайти.

Не тільки у Львові, також і у других областях України зросла потреба в створення сайтів в рази серед різних верств суспільства. В умовах нещадного суперництва, будь то місцева або регіональна, в рамках однієї країни або в глобальних значеннях розробка дійсно цікавого, потрібного і ефективного віртуального сервісу займає ключове місце в розвитку бізнесу. У рейтинговому просуванні і створенні сприятливого образу, про який мріє будь-яка особистість або компанія теж може бути досягнута завдяки гарному веб-ресурсу.

Сайт візитка​

Візитка є простий сайт, який призначений для надання цільової аудиторії.

Інтернет-каталог

Являє собою великий каталог, але розміщений на просторах інтернету.

Інтернет магазин​

Створення інтернет-магазинів у Львові та по Україні за оптимальною ціною в стислі терміни.

Портал​

Вирішуємо завдання розробки порталу для зручного, швидкого і безпечного бізнесу

Корпоративний​

Сайт - ефективний маркетинговий інструмент

Лендінг Сторінка​

Простий і ефективний спосіб заявити про себе в інтернеті

Основні завдання створення сайту:

 • Сприяє встановленню нових зв’язків на ринку праці, а також збереженню і подальшій роботі з нинішніми клієнтами і партнерами. Крім цього, на сторінці сайту можна з легкістю ознайомитися зі структурою роботи компанії, її послугами.
 • Взаємодіяти із засобами масової інформації для просування своїх послуг або товару. Так як ЗМІ проявляють великий інтерес до Інтернет-сайтів, як до первинних джерел інформації.Таким чином, можна використовувати сайт, як метод залучення прибутку через журналістів.
 • Є апаратом передачі інформації про компанію та її діяльність. Надає матеріали, які допоможуть потенційному споживачеві сформувати уявлення про можливості фірми.
 • Демонструє весь спектр товарів віддалено, що служить інструментом збільшення продажів. На Інтернет-сайті кожен зможе детально ознайомитися з продуктами і послугами, переглянути рейтинг і звіти, а також проконсультуватися з фахівцями з приводу того чи іншого питання.
 • Завдяки можливості здійснювати продаж товару з будь-якої точки планети через сайт, компанія зможе збільшити обсяги продажів, знаходячи нових клієнтів і партнерів по всьому світу. Це шанс вийти на міжнародний рівень торгівлі.
 • Надавати консультації, завдяки яким буде здійснюватися сервісна підтримка споживача. Через Інтернет-сайт компанія зможе відповідати на питання, виходячи з них, формувати вже готові відповіді, тим самим підвищуючи продуктивність фірми.
 • Орієнтація на часовий пояс споживача, тобто, здатність функціонування компанії цілодобово, надання послуг і надання інформації в будь-який зручний для клієнта час.
 • Якщо компанія має більше однієї торгової точки і представництва, то Інтернет сайт зможе організувати контроль над усіма видами продажів, інформувати про зміни і оновлення.
 • Сприяти розвитку співробітників компанії: надавати курси підвищення кваліфікації та інші різні види навчання дистанційно, навіть організувати живе спілкування з викладачами віддалено по Мережі.
 • Дослідити потенційного клієнта за допомогою організації зворотного зв’язку з ним: проведення опитувань, перегляд відвідуваності сайту і орієнтації на запити споживача. Завдяки цим маркетингових досліджень проводиться аналіз, коригується інформаційне наповнення сторінки, виходячи з бажань клієнта.

У чому відмінність професійно розробленого сайту?

У разі необхідності тонких конфігурацій інтерфейсу, використання професійної CMS підвищить функціональність по максимуму. До слова, вони вже розроблені групою висококваліфікованих програмістів.

Головні особливості:

 1. На сайті буде безлімітне кількість вкладок, асортименту та сервісу
 2. Будуть розширені можливості шляхом впровадження спеціальних компонентів
 3. Ви зможете мати можливість резервного копіювання та переходу на будь-який інший сервер
 4. Незліченна кількість стандартних налаштувань функцій, також тонких
 5. Seo можливості дозволяють підлаштовуватися під всі пошукові системи інтернету
 6. Оpen source software, дозволить з легкістю змінити сайт під себе
 7. Вам не потрібно буде доплачувати за будь-яку ліцензію систему управління, як це роблять інші
 8. При всьому при цьому регулярно оновлюється і покращується система управління

Наші переваги:

Професіоналізм

Досвід понад 10 років

Величезний вибір тарифів

Індивідуальний підхід до кожного проекту

Мобільні в роботі

Завжди на звязку з клієнтами

Швидкість виконання

Даємо реальні терміни, здаємо проекти вчасно.

Піклування про клієнтів

Технічна підтримка сайтів без вихідних.

Гарантія якості

Сотня успішно зданих проектів