SMM – просування

SMM - beetop

SMM реклама у
Facebook & Instagram

Розкрутка в соціальних мережах – ефективний вид маркетингу, який дозволяє популяризувати бренд, збільшити кількість продажів і розширити цільову аудиторію.

Залучення потенційних покупців за допомогою SMM

Завдяки соціальним мережам ви зможете залучити більше цільової аудиторії до свого товару. У наш час кожен користувач інтернету має власний аккаунт у соціальних мережах і використовує його не тільки для спілкування з друзями, але і для покупок різних товарів.

Інтернет-користувачі давно оцінили даний вид шопінгу і активно їм користуються. Для того, щоб залучити більше потенційних клієнтів недостатньо лише використовувати сео просування сайту для вашого бренду, щоб обійти вже знаменитих конкурентів у цій ніші потрібно скористатись послугою SMM-просуванням.

SMM - busines

SMM-просування для вашого бізнесу

Даний інструмент інтернет-маркетингу підходить будь-якій компанії. Для кожного бренду розробляється індивідуальна стратегія, яка враховує особливості ніші, цільову аудиторію і конкурентів. Індивідуальний підхід робить SMM Marketing ефективним для будь-якої компанії. У весь комплект послуг входить:

01.

Проводимо дослідження аудиторії та її потреб

02.

Розробляємо та реалізуємо стратегію просування

03.

Брендуємо сторінки. Ваше співтовариство запам'ятають!

04.

Наповнюємо сторінку цікавим контентом, що продає.

05.

Залучаємо цільову аудиторію до групи або відразу на сайт

06.

Забезпечуємо підтримку користувачів

07.

Проводимо конкурси та акції

08.

Підтримуємо репутацію

09.

Повертаємо на сайт тих, хто хотів зробити покупку

Просування бізнесу через соціальні мережі потребує постійної уваги і регулярності. Це одна із запорук утримання аудиторії, підтримання з нею зв’язку, формування довіри та лояльності до бренду.

SMM - для Вашої справи...

Залиште заявку, наші менеджери ознайомляться
зі сферою Вашої діяльності та неодмінно зателефонують.

Які задачі вирішує просування у соцмережах

SMM-просування в соціальних мережах – великі можливості! Саме такий спосіб вирішує наступні завдання:

01.

Залучає цільову
аудиторію на сайт

02.

Збагачує базу клієнтів, та збільшує число повторних замовлень

03.

Допомагає підвищити
популярність бренду

04.

Підтримує інтереси аудиторії і дозволяє її втримати

05.

Допомагає розширенню
території залучення

06.

Збагачує зворотній зв’язок з
потенційними покупцями

Для того щоб пришвидшити увагу до товару, послуги, святкового заходу використовується таргетована реклама. Це не безкоштовний інструмент, який допомагає збільшити підписників, переглядів, переходів на сайт за декілька днів. Саме цей інструмент допомагає збільшити кількість охватів при проведенні акцій чи презентації нового продукту.

Ціна SMM просування

Розкрутка у соцмережах є чудовим інструментом не тільки для збільшення продажів і кількості потенційних клієнтів. Він є також необхідним для формування репутації та довіри з боку інтернет-користувачів.

Тариф "Старт"

  • $459/місяць. Мінімальний рекомендований бюджет на рекламу від $150/місяць. На термін від 3 місяців.

Тариф "Бізнес"

  • $659/місяць. Мінімальний рекомендований бюджет на рекламу від $250/місяць. На термін від 2 місяців.

Тариф "Турбо"

  • $1259/місяць. Мінімальний рекомендований бюджет на рекламу від $1050/місяць.

Кому потрібен Social Media Marketing (SMM)

На сьогоднішній день у соцмережах мають сторінку комерційні компанії і державні організації. А для бізнесу соціальні мережі стали просто необхідними, стали ніби правилом хорошого тону.

Просування у соціальних мережах допомагає малим, та середнім брендам, які продають свій товар у будь-яких нішах і цінових категоріях, які пропонують свої послуги фізичним особам. Саме цей інструмент маркетингу активно використовують заклади харчування.

SMM підходить кожному в кого за ціль стоїть як можна більше охватити інтернет-аудиторію.

BeeTop

Наші
контакти
та графік
роботи:

Зв'язок за тел.:

Робочий номер тел:

+38(097)208-1115

Поштовий адрес:
м. Львів, 79052,
вул. Городоцька 356
3-й поверх, 318 офіс,
Україна
Робочі години:

Понеділка – П’ятницю
9:00 – 18:00 год
Субота-Неділя
Вихідний

BeeTop

Приєднуйтесь до команди
BeeTop - Agency, з лідером
у цифровому ринку!

Заповни форму зворотнього звязку, розкажи про свій бізнес! Ми дстворемо середовище, щоб максимально погрузити потенційних клієнтів у Ваш бізнес!

Переваги просування у соціальних мережах

Одна із головних переваг – швидке збільшення продажів. Цього вдається досягнути за рахунок таргетованої реклами, про яку ми писали вище. Через цей інструмент результат не змусить вас довго на себе чекати, а з’явиться одразу. Просування компанії у соціальних мережах забезпечує зріст споживчої довіри і допомагає збільшити популярність бренду. Через свої аккаунти в соцмережах ви без обмежень спілкуватись із своєю аудиторією, просувати “особистий бренд” – відкритість, та надійність. Соковитий, яскравий, цікавий контент і корисна інформація допоможе зацікавити потенційних покупців. За допомогою цього вони точно запам’ятають вас, та неодмінно повернуться за покупками. Ще SMM допомагає в тому, щоб краще зрозуміти свою аудиторію. Аналізуючи активність підписників, їх реакцію та дії ви зможете публікувати контент, який цікавить саме вашу цільову аудиторію. Такий підхід збільшує % ефективності багатьох каналів комунікації, а не тільки маркетингу. Отож, працюючи з підготовленою аудиторією, використовуючи активну платформу соцмереж, підлаштовуючись під інтереси інтернет-користувачів, тримаючи з ними зв’язок, інформуючи про нові продукти, акції, даючи корисні рекомендації в замін ви отримаєте зацікавлену цільову аудиторію, приріст нових підписників, та постійні замовлення.

BeeTop – запорука якісного SMM-просування

Якщо ви бажаєте отримати хороший, якісний та швидкий результат від просування у соцмережах, то неодмінно зверніться до нашої команди, ми неодмінно вам допоможемо, а якість своєї роботи гарантуємо! У нас в команді працюють досвідчені спеціалісти, які індивідуально підходять до кожного проекту і розробляють стратегію для кожного бренду особисто. Перед початком роботи ми складаємо та узгоджуємо комерційні пропозиції з урахуванням ніші, конкурентів, особливостей потенційних клієнтів. Після цього ми приступаємо до розробки стратегії і контент-плану, запускаємо рекламу, завантажуємо публікації і аналізуємо показники залучених користувачів. Саме з нашою допомогою у вас з’явиться зацікавлена аудиторія у вашому продукті чи послугах!