Таргетинг у Facebook

Найвідомішою і популярною соціальною мережею є Фейсбук. Ресурс з’явився в 2004 році. Спочатку він призначався лише для студентів Гарварда. Трохи пізніше студенти Бостона отримали доступ до сайту. Надалі будь-які освітні установи Сполучених Штатів могли користуватися Фейсбук. У 2006 році будь-який інтернет-користувач, який досяг шістнадцятирічного віку і має електронну пошту, міг користуватися сайтом. З 2007 року з’явилася можливість використовувати додатки для прослуховування музики, перегляду відео та ігор. Після цього відвідуваність Фейсбуку виросла в рази.

З тих пір він почав розвиватися швидкими темпами. Дякую Фейсбуку люди з усього світу могли вільно спілкуватися один з одним. Все те, чим наповнений сайт, дуже популярно серед користувачів: вони пишуть повідомлення, обмінюються фото і відео, створюють спільноти і організовують заходи. Сьогодні майже два мільярди людей відвідують сайт щомісяця.

Проводячи розкрутку в співтоваристві Фейсбук, можна отримати такі переваги:

  • просувний бренд будуть впізнавати люди з усіх куточків планети. Він стане відомим і затребуваним
  • довірливе ставлення і позитивне налаштування до просуває компанії
  • можна легко вивчати потреби людей, безперервно аналізувати переваги
  • завдяки якісній розкрутці можна безкоштовно спілкуватися з користувачами з отриманням зворотного зв’язку від них, незалежно від того, де ці користувачі знаходяться
  • таргетингової рекламу в Фейсбуці помітить велике число людей, тому є у бізнес-проекту є відмінні шанси на різке розширення.
  • в рекламі йде напрямок не тільки на людей, але і на компанію з власним сайтом. Продукція компанії отримає додаткову популярність.
  • в настройках можна задавати різні параметри реклами. Припустимо, показувати її тільки в певному віковому діапазоні. Можна направляти рекламу на певне місто. Крім того, можна навіть рекламувати продукцію тільки людям, які працюють в тій чи іншій компанії.

У Фейсбуці можна не тільки демонструвати свої повідомлення, але і змушувати користувачів бути активними, ділитися враженнями, емоціями і фотографіями.

У наш час п’ятірка найбільш відвідуваних сайтів включає в себе і Фейсбук. На нього не дарма покладають великі надії при розкручуванні бізнес-проектів.

Рекламна агенція SSFB із задоволенням налаштує рекламну кампанію і розмістить в інтернеті в найкоротші терміни для ВАС. Замовте рекламу сьогодні у Львові, по Україні.

Ціна за налаштування рекламного кабінету та просування – 270$ в місяць.