Консультації SEO, запитайте у спеціаліста поради

Консультація SEO спеціаліста

Жоден чоловік не є експертом у кожній галузі, тому нам часто потрібна підтримка, яка розвіє наші сумніви. Це стосується практично будь-якої сфери життя, тому якщо ви власник веб-сайту, ви не шукаєте фахівця чи експерта у сфері позиціонування, а хочете поговорити про певні плани чи ідеї, напевно подобається  SEO-консалтинг, який дозволить вам відповісти на будь-які запитання щодо ведення веб-сайту.

КОНСУЛЬТАЦІЯ SEO - коли вони можуть бути корисними?

У ситуації, коли ми плануємо розширити наші можливості або перебудувати веб-сайт і дбаємо про правильну оптимізацію, може бути дуже гарною ідеєю поговорити з фахівцем. Пошукові системи динамічно змінюються, алгоритми постійно змінюються, тому знання, засвоєні один раз, не будуть актуальними протягом усього життя. Ви повинні бути в курсі та знати чинні правила, вміти визначати дозволені та заборонені методи Google, а також знати способи правильного покращення позиції веб-сайту. Ми постійно займаємося цією темою, тому  консультації SEO  можуть стати чудовою ідеєю, а обговорені стратегії допоможуть підвищити видимість веб-сайту.

Чого ви можете дізнатися з SEO консультації?

Навіть на, здавалося б, добре створеному веб-сайті легко знайти помилки. Люди, які витрачають багато годин на оптимізацію веб-сайтів, можуть легко вказати, що потрібно покращити, дізнатися про додаткові інструменти та отримати поради, які можуть вплинути на розвиток вашого веб-сайту. 

SEO-консалтинг  може виявити певні деталі та помилки, які кожна людина може просто пропустити. Іноді вже через годину спілкування з фахівцем можна дізнатися про деякі методи, які вплинуть на роботу сайту.

Також часто трапляється, що наш веб-сайт має незрозумілі помилки, з якими ми не в змозі впоратися. Замість того, щоб годинами копатися в Інтернеті, ви можете шукати фахівця, який зможе відразу визначити джерело проблеми.

Не всі знають, які дії варто зробити. Ми часто не розуміємо, чи маємо справу з фільтром Google і що робити в цій ситуації?

Відсутність мобільної версії, проблеми на стороні сервера, погано побудований веб-сайт або погані результати в PageSpeed ​​Insights, все це може бути причиною падіння позицій у пошуковій системі, але найкраще, коли шукає фахівець. джерело проблеми, який також здатний визначити стратегію, яку можна вирішити

  Чи призначені консультації SEO, лише для відповідей на конкретні запитання?

  Навіть якщо у вас немає конкретних питань, і ви просто хочете поговорити з професіоналом про свій веб-сайт, консультація SEO  буде чудовою ідеєю. У рамках консультацій ми спільно створимо план, який ви зможете застосувати на практиці та спостерігати за ефектами.

  Ознайомлення з новими методами розширить наші власні компетенції, завдяки чому ми зможемо самостійно виконувати подібні завдання в майбутньому. Якщо ви хочете з’явитися в Інтернеті та підвищити свою видимість у результатах пошуку,  консультація SEO  стане чудовою ідеєю для першого кроку.

  Консультації також дадуть відповідь на питання, чи добре підготовлений сайт з точки зору SEO та чи варто проводити SEO-аудит.

  SEO консалтинг - який прайс-лист?

  Крім того, в рамках наших послуг ми пропонуємо SEO-консалтинг. Якщо ви шукаєте фахівця/експерта з позиціонування, і потребуєте постійного або одноразового догляду, то консультації у сфері SEO-кампаній, це пропозиція саме для вас! Наші консультаційні послуги дозволять Вам застосувати професійні знання на практиці.

  Ціна за першу годину консультації SEO: 650грн. Кожна наступна година 500грн.

  Час і місце: встановлюються індивідуально — zoom, skype, viber.