SEO-консультація

Консультація

SEO консультація
експертів beetop

Наші SEO експерти мають за плечима багато річний досвід, десятки сайтів займають ТОП позиції завдяку їхній участі. Вони проведуть з вами платну та безкоштовну консультацію.

Види SEO консультації

01.

Безкоштовна
seo-консультація

Обов’язкові для тих, хто знаходиться в пошуку підрядника на просування сайту. Безкоштовна seo-консультація – це комерційна пропозиція та уточнення щодо неї.

Що корисного дізнаєтесь:

  • Яким способом можна просунути ваш сайт, вартість послуг.
  • Яких результатів можна досягти, у які терміни.

Така консультація дасть уявлення, які варіанти просування є, що підійде у вашому випадку, скільки це коштує. Інші питання обговорюються на платній SEO-консультації.

02.

Платна
seo-консультація

Підійдуть власникам сайтів, якщо накопичилися питання щодо seo. Також seo-консультації будуть корисними за відсутності позитивних результатів або для перевірки діючого seo-підрядника.

Вирішуємо поширені проблеми:

  • Потрібен аналіз виконаної роботи з seo (перевіримо компетентність сеошника, пошукаємо помилки та недоробки, дамо рекомендації щодо подальшого покращення сайту).
  • Просування сайту зайшло в глухий кут, трафік або позиції не зростають, продажів і дзвінків немає (розберемося і запропонуємо рішення).

Консультації SEO, запитайте у спеціаліста поради

Жодна людина не є експертом у кожній галузі, тому нам часто потрібна підтримка, яка розвіє наші сумніви. Це стосується практично будь-якої сфери життя, тому якщо ви власник веб-сайту, хочете поговорити про певні плани чи ідеї, нш SEO-консалтинг, який дозволить вам відповісти на будь-які запитання щодо ведення та просування веб-сайту.

Консультація SEO - може бути корисна

У ситуації, коли ми плануємо розширити наші можливості або перебудувати веб-сайт і дбаємо про правильну оптимізацію, може бути дуже гарною ідеєю поговорити з фахівцем. Пошукові системи динамічно змінюються, алгоритми постійно змінюються, тому знання, засвоєні один раз, не будуть актуальними протягом усього життя. Ви повинні бути в курсі та знати чинні правила, вміти визначати дозволені та заборонені методи Google, а також знати способи правильного покращення позиції веб-сайту. Ми постійно займаємося цією темою, тому  консультації SEO  можуть стати чудовою ідеєю, а обговорені стратегії допоможуть підвищити видимість веб-сайту.

Заповнити заявку для консультації

Залиште заявку, наші менеджери ознайомляться
зі сферою Вашої діяльності та неодмінно зателефонують.

Що ви можете дізнатися з SEO консультації?

Навіть на, здавалося б, добре створеному веб-сайті легко знайти помилки. Люди, які витрачають багато годин на оптимізацію веб-сайтів, можуть легко вказати, що потрібно покращити, дізнатися про додаткові інструменти та отримати поради, які можуть вплинути на розвиток вашого веб-сайту. 

SEO-консалтинг  може виявити певні деталі та помилки, які кожна людина може просто пропустити. Іноді вже через годину спілкування з фахівцем можна дізнатися про деякі методи, які вплинуть на роботу сайту.

Також часто трапляється, що наш веб-сайт має незрозумілі помилки, з якими ми не в змозі впоратися. Замість того, щоб годинами копатися в Інтернеті, ви можете шукати фахівця, який зможе відразу визначити джерело проблеми.

Не всі знають, які дії варто зробити. Ми часто не розуміємо, чи маємо справу з фільтром Google і що робити в цій ситуації?

Відсутність мобільної версії, проблеми на стороні сервера, погано побудований веб-сайт або погані результати в PageSpeed ​​Insights, все це може бути причиною падіння позицій у пошуковій системі, але найкраще, коли шукає фахівець. джерело проблеми, який також здатний визначити стратегію, яку можна вирішити

Ціна SEO Консультації: 550 грн/год

Консультації SEO, лише для відповідей на конкретні запитання?

  • Навіть якщо у вас немає конкретних питань, і ви просто хочете поговорити з професіоналом про свій веб-сайт, консультація SEO  буде чудовою ідеєю. У рамках консультацій ми спільно створимо план, який ви зможете застосувати на практиці та спостерігати за ефектами.
  • Ознайомлення з новими методами розширить наші власні компетенції, завдяки чому ми зможемо самостійно виконувати подібні завдання в майбутньому. Якщо ви хочете з’явитися в Інтернеті та підвищити свою видимість у результатах пошуку,  консультація SEO  стане чудовою ідеєю для першого кроку.
  • Консультації також дадуть відповідь на питання, чи добре підготовлений сайт з точки зору SEO та чи варто проводити SEO-аудит.

BeeTop

Наші
контакти
та графік
роботи:

Зв'язок за тел.:

Робочий номер тел:

+38(097)208-1115

Поштовий адрес:
м. Львів, 79052,
вул. Городоцька 356
3-й поверх, 318 офіс,
Україна
Робочі години:

Понеділка – П’ятницю
9:00 – 18:00 год
Субота-Неділя
Вихідний

BeeTop

Приєднуйтесь до команди BeeTop - Agency, з лідером у цифровому ринку!

Заповни форму зворотнього звязку, розкажи про свій бізнес! Ми дстворемо середовище, щоб максимально погрузити потенційних клієнтів у Ваш бізнес!