Продажа сайтів

business - beetop

Продажа готових
сайтів та бізнесу

Зараз для успішної роботи сучасного бізнесу, незалежно від сфери діяльності, вкрай потрібен власний сайт та займатися просування сайта. Але створення інтернет-ресурсу з «0» потребує значних витрат часу та фінансів. Спочатку необхідно намалювати та затвердити дизайн, потім треба сверстати намальовані дизайнером сторінки, після цього наступає черга оптимізації зверстаних сторінок до CMS системи аби було зручно адмініструвати сайт і після цього потрібен час на тестування ресурсу та виправлення помилок. Іноді вигідніше і швидше купити готовий сайт в Україні та наповнити його власною інформацією (контакти, інформація про послуги, співробітників та ін.).

Який купити сайт: обираємо готовий ресурс в залежності від ваших потреб

Продаж готових сайтів від професійної команди розробників – це чудовий спосіб для замовників зекономити свій бюджет та час на розробку. Готові ресурси майже нічим не поступаються порталам за індивідуальним замовленням. Але перед придбанням будь-якого сайту потрібно визначитися з підходящим форматом. Каталог готових ресурсів може містити різноманітні види:

 • Лендинг – це формат односторінкового сайту, який досить популярний серед сучасних замовників. Основне завдання ресурсу – продемонструвати найбільш важливу інформацію та спонукати користувачів до дії (зателефонувати або зробити замовлення). Краще за все підходить для реклами заходів, подій та інших завдань.
 • Інтернет-магазин — сайт, що торгує товарами через мережу Інтернет. Дозволяє користувачам онлайн, у своєму браузері або через мобільний телефон, сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати та доставки замовлення. Час пандемії показав, що кожен бізнес, який займається збутом товарів, має мати свій інтернет магазин. У нас можна купити інтернет магазин, якісний, оперативно, без втрати дорогоціного часу.
 • Сайт-візитівка – ресурс з мінімальний, але найнеобхіднішим набором інформації про компанію, послуги чи товари, які пропонує компанія.
 • Корпоративний сайт – найбільш важливий інструмент для середнього та великого бізнесу з досить розвиненою мережею. Даний ресурс має містити досить багато інформації, рекламувати відповідний тренд або компанію.
 • Персональний сайт – найкращий вибір для юриста, нотаріуса чи лікаря. Портал має містити інформацію про окрему особу, професіонала своєї справи.

Продаж готового бізнесу від студії BeeTop передбачає отримання повністю готового до роботи ресурсу. На сайті є стандартні сторінки, крім того є можливість додати інші. Також ви отримуєте налаштований функціонал для автоматичного прийому заявок, замовлення дзвінка, передплати новин.

Який сайт Ви хочите?

Напишіть нам, якою діяльністю Ви займаєтесь, якого типу сайт Вам потрібен, ми оперативно її опрацюємо, і запропонуємо Вам готові варіанти.

Продаж онлайн бізнесу від спеціалістів студії BeeTop

Багато користувачів не наважуються купити готовий сайт, вважаючи, що подібні ресурси виконані погано, мають шаблонний дизайн та не містять потрібного функціоналу. Але не варто боятися, веб-агентство BeeTop продає готові сайти, що володіють усіма необхідними функціями та індивідуальним привабливим дизайном.

Купити готовий сайт для бізнесу у нашої команди варто через наступні переваги:

 • виконання на високому професійному рівні;
 • ресурс з повним комфортним функціоналом;
 • оригінальний сучасний дизайн та відсутність сумних, набридливих шаблонів;
 • комфорт користування;
 • налаштування для СЕО-просування;
 • кваліфікована команда спеціалістів, які завжди готові допомогти з будь-яким питанням.

Зв’яжіться за нами будь-яким з представлених способів: за номером мобільного телефону, через електронну пошту або напишіть нам в чат Viber прямо зараз на нашому сайті. Спеціалісти BeeTop завжди готові запропонувати вам найкращий варіант готового сайту, залежно від вашої сфери діяльності та побажань.

BeeTop

Наші
контакти
та графік
роботи:

Зв'язок за тел.:

Робочий номер тел:

+38(097)208-1115

Поштовий адрес:
м. Львів, 79052,
вул. Городоцька 356
3-й поверх, 318 офіс,
Україна
Робочі години:

Понеділка – П’ятницю
9:00 – 18:00 год
Субота-Неділя
Вихідний

BeeTop

Приєднуйтесь до команди
BeeTop - Agency, з лідером
у цифровому ринку!

Заповни форму зворотнього звязку, розкажи про свій бізнес! Ми дстворемо середовище, щоб максимально погрузити потенційних клієнтів у Ваш бізнес!