Курси SEO

Курси SEO - beetop

Курси по SEO просуванню
сайтів у пошуку Google

Проведення індивідуальних та групових курсів з SEO просування та розкрутки сайтів. Повна програма навчання з пошукової оптимізації. На даному курсі ви навчитеся: самостійно просувати сайти, а також ефективно контролювати SEO роботи, що проводяться Підрядниками.

На нашому курсі SEO ви навчитеся:

01.

Складати стратегію просування

Розробляти стратегію для SEO просування будь-яких типів бізнесу, та різноманітних сайтів. Створювати прогнози бюджету та правильно ставити завдання виконавцям роботи.

02.

Збирати семантику та ключові слова

На цьому етапі ви навчитеся добувати ключові слова, визначати конверсійні запити, а ще навчитеся проектувати семантичну структуру для сайта.

03.

Проектувати структуру сайта

Здобудете навички проектування структури сайту випливаючи з семантики, які дають позиції та трафік.

04.

Проводити аналіз конкурентів

Правильно проводити аналіз конкурентів за допомогою програми Ahrefs, робити технічний аудит будь-якого сайту, виводити гіпотези та знаходити знаряддя, щоб їх реалізувати.

05.

Отримувати природні та покупні посилання

Для того щоб отримувати багато посилань вам необхідно навчитись розумно вивести стратегію лінкбілдінгу, вміти проставляти безанкорні посилання, робити проект анкорного листа, здобувати анкорні посилання для бурж сайтів.

06.

Працювати з WEB-аналітико

Оволодієте інструментами аналітики: Google Analytics, Tag Manager, Google Search Console, підкуєте навички правильного налаштування цілей та конверсії, візуалізації даних.

Подати заявку на SEO курси...

Залиште заявку, наші менеджери звяжуться
з Вами, та повідомлять про дату набору групи.
Також узгодять графік індивідуальних занять.

Як проходить навчання

01.

Вебінари та презентації

Заняття будуть проходити онлайн за допомогою платформи ZOOM два рази в тиждень, за час проведення уроку ми будемо розбирати ваші проекти та відповідати на поставлені вами запитання.

02.

Закріплення матеріалу

Обов’язкові домашні завдання та додаткові лекції для того, аби краще закріпити вже отримані знання.

03.

Тестування та екзамен

Для того, щоб отримати сертифікат вам потрібно буде написати фінальне тестування по усьому матеріалу пройденого курсу, презентувати створений проект та захистити дипломну роботу.

Програма онлайн вебінарів

01.

Основи роботи,
вступ у SEO

Вивчення та освоєння алгоритмів та апдейтів пошукових систем, розробка стратегії.

02.

Семантичне
проектування сайту

Проектування сайтів методом пошуку ключових слів та збору семантики, співпраця з сервісами: Ahrefs, Serpstat

03.

Створення та
розміщення контенту

Створення та розміщення на сайті текстового контенту, фото і відео. Проектування структури тексту.

04.

Внутрішня
оптимізація сайту

Це робота з метатегами, заголовками, а ще сюди входить внутрішня оптимізація текстового контенту і зображень.

05.

Технічна
оптимізація сайту

Вивчення та освоєння алгоритмів та апдейтів пошукових систем, розробка стратегії.

06.

Зовнішня
оптимізація сайту

На цьому етапі ми розберемо, що таке лінкбілдінг, які бувають методи отримання посилань, для чого потрібен контрольний аудит.

07.

Аналітика: Search
Console, GA

Розбір основних вмінь роботи з веб-аналітикою, як мають виглядати важливі звіти в GA, праця з GSC.

08.

Тестування
та екзамен

Після проходження повного курсу на вас чекає презентація стратегії для вашого проекту та його захист. Рекомендації та подальші роботи.

Ціна на Курси
SEO у Львові

Наша школа дає вам можливість пройти навчання, щоб навчитися просувати сайт за сучасною та якісною програмою. Пройшовши курс по програмі SEO-спеціаліст ви отримаєте сучасну професію. Перед запуском кожного курсу проводиться співбесіда з кожним охочим пройти у нас навчання, аби дізнатися про нішу просування Вашого бізнесу. щоб допомогти створити стратегію просування.

Групові заняття

  • 7000грн - 8 занять, розраховані на місяць, 2 рази у тиждень. 16год. тривалість курса.

Індивідуальні заняття

  • 15500грн - 8 занять, розраховані на місяць, 2 рази у тиждень. 16год. тривалість курса.

Консультація

  • 550грн/год. Консультація нашого сео експерта, який відповість на усі Ваші запитання.

- Що Ви отримуєте?

Чому обирають SEO курси у BEETOP

01.

Реальні
проекти

Ми не любимо говорити багато та красиво, ми показуємо лише наш реальний результат, якого ми досягли великими зусиллями, маючи не великий бюджет, не зацікавлених робітників у команді та токсичних клієнтів.

02.

Актуальна
програма

Перед запуском навчання кожної групи усі презентації відправляються на зміну, для того, аби ви мали змогу навчатися по найновішій інформації.

03.

Підтримка
випускників

Наші випускники – наші друзі. Ми завжди даємо слушні поради, допомагаємо з пошуком роботи, або співробітників, а ще частенько зустрічаємось на конференціях та різноманітних заходах.

BeeTop

Наші
контакти
та графік
роботи:

Зв'язок за тел.:

Робочий номер тел:

+38(097)208-1115

Поштовий адрес:
м. Львів, 79052,
вул. Городоцька 356
3-й поверх, 318 офіс,
Україна
Робочі години:

Понеділка – П’ятницю
9:00 – 18:00 год
Субота-Неділя
Вихідний

BeeTop

Приєднуйтесь до команди
BeeTop - Agency, з лідером
у цифровому ринку!

Заповни форму зворотнього звязку, розкажи про свій бізнес! Ми дстворемо середовище, щоб максимально погрузити потенційних клієнтів у Ваш бізнес!

Курси SEO онлайн

На онлайн курсі по SEO-оптимізації система навчання побудована так, щоб ви змогли отримувати теоретичні та практичні заняття, чого більшість аналогічних курсів не має. По проходженню кожної теми курсу на вас чекає два заняття – практичне та теоритичне, це допомагає добре закріпити здобуті знання, а ще почати самостійно просувати сайти в пошуковій системі Google і вже отримувати перші результати під час навчання.   Навчання SEO-просування Наша програма складається із 8 занять, по них ми проходимо усі сходинки SEO-оптимізації сайтів: проводимо аналіз конкурентів, вчимося складати семантичне ядро, складати структуру сайту, дізнаємось що таке зовнішня (on page) та зовнішня (лінкбілдінг) оптимізація сайтів, розберемо, як правильно проводити аналіз пошукового трафіку  і WEB-аналітику. Головна перевага нашої компанії, чого немає у інших програм по SEO – окремі уроки SEO-оптимізації на захід.

SEO-оптимізація курси

Онлайн курси за програмою SEO дарують можливість отримати освіту з пошукового маркетингу українцям з будь-якого міста чи села: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир , Суми, Рівне, Кам’янське, Кропивницький, Кременчук, Краматорськ, Мелітополь, Слов’янськ та інші міста. Наша програма курсу побудована таким чином, аби ви змогли поєднувати її з роботою чи навчанням.