cropped-lendding

Переваги лендінг сторінки

лендінг сторінка

Так як сайти носять багатоцільову інформацію, вони не завжди зручні клієнтам в плані пошуку потрібної дії. Для цього працюють лендінговие сторінки. На них клієнт чітко бачить відповідь на свій запит і коротку суть вашої пропозиції. Лендінг Пейдж створений для того, щоб розпалювати інтерес до ваших продуктів, і допомагати зробити необхідну вами дію.

Лендінг Пейдж – це сторінка, яка відкривається після кліка на рекламну статтю або з’являється в результаті пошукового запиту. Головна перевага Лендінгем – це спонукання відвідувача сторінки зробити конкретну дію. Такими діями можуть бути: купівля речі, замовлення послуги, запис на навчальний курс і т.д.

Посадкова лендінговая сторінка корисна не тільки для здійснення клієнтом певних дій, але і в плані перспективи. Так як сторінка працює ще і на збір даних про клієнтів, в майбутньому інформація буде перспективна для розсилки ваших пропозицій за допомогою SMS або розсилкою по E-mail.

Продають сторінки містять максимум корисної інформації, але коротко. Вони можуть бути як довгі, так і короткі. Все залежить від складності самого продукту. Головне завдання цієї сторінки, закликати до дії гостя. Для цього на сторінці розміщуються спеціальні СТА-кнопки, які є головною метою створення Лендінгем. Кнопка звертає на себе максимум уваги, це своєрідний маркетинговий хід, який запускає воронку продажів.

Щоб викликати довіру відвідувача лендінговой продає сторінки, важливо розмістити, правильний чіпляє заголовок. Він повинен включати в себе: питання; причину, чому гість сторінки повинен придбати саме ваш продукт; і рішення цього проблеми, як підсумок, чому гість опинився на вашій сторінці.

Тому суть заголовка повинна пояснювати одне питання, ніж ваш продукт краще, ніж у конкурентів.

Також індикаторами довіри клієнта можуть бути статистичні дані, логотипи інших відомих брендів (як інформація про співпрацю), політика конфіденційності (як захист особистої інформації, при введенні даних банківської карти), зображення і відео, які виробляють на гостя сторінки позитивні емоції і підштовхують його до натискання кнопки замовлення.

Лендінзі спрямовані на захоплення відвідувачів, вони запитують тільки конкретну інформацію, яка потрібна для подальшої роботи.

Чому вам необхідний Лендінгем Пейдж?

Лендінг Пейдж запускає просування вашого продукту, і підвищує коефіцієнт зацікавленої аудиторії, яка приносить високий дохід.

Лендінзі несуть в собі рекламну інформацію, яка відповідає запиту клієнта і підсилює ефект продажу.

Тема безпосередньо відповідає запиту гостя сторінки, що підвищує продаж вашого продукту.

Кнопка дії СТА зводить до мінімуму можливість відходу відвідувача з Лендінзі, не зробивши заданого дії.

Якщо ви зацікавлені в збільшенні продажів свого продукту, то найпростіший крок до цього – запуск Лендінгем. Маркетологи нашої агенції ознайомлять вас з сучасними версіями CRO, і запустять вашу Лендінг платформу, яка принесе великий потік цільової аудиторії і підвищить план продажів.

Метки: нет меток

Комментарии закрыты.