Створення сайтів

website - beetop

Cтворення сайта
під ключ у Львові

Зараз веб-сайти це невідємна частина будь-якого бізнесу, наш великий досвід дозволяє створювати сайти будь-якої складності. Забезпечуємо професійний підхід до кожного проету, ми надаємо цілий комплекс послуг: дизайн, розробка, просування, аналітика.

Різновиди проектів

Якщо потрібно створити сайт під ключ недорого, наша команда використовує платформи WordPress та Opencart. Завдяки цим CMS платформам, які мають дуже практичну і зрозумілу адміністративну частину, можна розробити сайт самого різного призначення – від простих візиток до великих, складних інтернет магазинів, а далі розкрутка сайта. Основним завданням сайту є просування інформації, послуг або товарів:

01.

Лендінг,
візитка

Лендінг приваблює аудиторію, конвертує зацікавлених відвідувачів сторінки в постійних клієнтів, дає можливість збільшити кількість продажів одного товару або послуг.

02.

Інтернет
магазин

Інтернет-магазин під ключ, призначений для продажу великої кількості товарних одиниць. Привабливий, стильний дизайн, який посприяє придбанню вподобаного товару;

03.

Корпоративні
сайти

Корпоративні сайти сприяють зміцненню репутації. Ресурси є багаторівневими, містять функції для співробітників, інструменти для спілкування або залучення клієнтів.

Сумніваєтесь у виборі сайту?

Залиште заявку, наші менеджери ознайомляться
зі сферою Вашої діяльності та неодмінно зателефонують.

Сайти які ми створили

Системи “Розумний Дім”

Інтернет-магазин Буд-Матеріалів

Розробка інтернет-магазину інструментів

Розробка інтернет-магазину виробника одягу

- по крокова стратегія

Етапи створення сайту під ключ

В першу чергу команда BeeTop-Agency проводить дослідження та розробляє стратегію, підбирає різновид сайту виходячи з потреб клієнта. Завдяки аналізу можна зрозуміти слабкі та сильні сторони бізнесу, визначитися, яку аудиторію потрібно залучити та якої мети треба домогтися. Створення сайту під ключ у Львові складається з основних етапів:

01.

Дослідження й
розробка стратегії,

Перед початком проведення роботи наші спеціалісти докорінно вивчають особливості товарів та послуг. Займаються детальним дослідженням ринку і розробляють стратегію, яка в подальшому допоможе запуску успішного проекту. Спеціалісти, які займаються аналітикою складають план, якого будуть дотримуватися інші наші працівники при розробці сайту. Ми проводимо точний аналіз конкурентів, вивчаємо їхні особливості для того, щоб створити унікальну пропозицію і випередити їх за якістю та ефективністю сайту.

02.

Розробка
дизайну

Перед початком етапу створення сайту ми розробляємо індивідуальний дизайн, враховуємо усі особливості продукту й послуги. За допомогою детального аналізу конкурентів у вашій ніші дизайнери визначають саме вдале оформлення для вашого сайту. Створюють єдиний стиль компанії, який буде підкреслювати її особливі сторони. Використовуються фірмові кольори та елементи, опрацьовуються всі деталі, проводиться UX Design, UI Design, Front-end/Верстання, завдяки яким бренд набуває впізнаваності серед інтернет-користувачів.

03.

Програмування та
верстка сайта

Після того, як дизайн сайту буде затверджено спеціалісти приступають до технічної розробки. Основним завданням спеціалістів є зробити ресурс зручним, швидким, привабливим та впізнаваним. Для цього вони втілюють в реальність дизайнерський проект, створюючи робочу конструкцію. При розробці сайту програмісти проводять разове уточнення та усунення недоліків. Завданням нашої команди є надати швидкий, стильний, сучасний ресурс, який буде відповідати усім необхідним параметрам для залучення клієнтів на 100%.

04.

Підключення
сервісів

На цьому етапі ми проводимо інтеграцію CRM/ERP. Якщо з самого початку вона була відсутня, то створюється база даних, а також ми підключаємо всі необхідні сервіси, які затвердженні в стратегії розробки сайту. Обов’язково підключаємо потрібні платіжні системи та інші додатки, проводимо тестування для визначення ефективності та швидкості їх роботи. Завершальний крок на цьому етапі – перевірка сайту на зручність користування (юзабельність).

05.

Захист
сайту

На цьому етапі ми підключаємо усі необхідні сервіси, які є запорукою безпеки сайту. Обов’язковими задачами є:

 • Встановлення антивірусу;
 • Тестування захисту;
 • Проведення ретельного моніторингу використання ресурсу;
 • Визначення “слабких місць” та їх усунення.
 • Створення резервних копій та інших ресурсів, які завадять злому сайту.

Завдяки таким процедурам ваш бізнес здобуде безпеку в онлайн-просторі.

06.

Реліз сайту та
його підтримка

Після проведення усіх попередніх етапів сайт потрапляє на завершальний – тестування, після якого він відправляється на реліз. Ура! Сайт запущено і ваш бізнес починає активно функціонувати. За допомогою послуг SEO-оптимізації, сучасного дизайну і тестування сайту на швидкість та безпеку  він виводиться в ТОП-позиції. Також наша команда завжди готова прийти вам на допомогу, тому на зв’язку ми 24/7!

Ціна створення
сайтів у Львові

“Скільки коштує розробити сайт?” — найперше питання, яке задають клієнти менеджерам веб-студій BeeTop у Львові та за його межами. Однак дуже рідко у відповідь можна почути конкретну суму, а якщо вам її і називають, то будьте певні, що у фінальному кошторисі ціна буде іншою. Ніхто не хоче вас обдурити, просто у формулі розрахунку вартості розробки сайту дуже багато змінних, щоб підсумкова цифра була однаковою для всіх.

Перш ніж відповісти на головне питання, менеджер відділу продажів запитає вас, для чого вам потрібен сайт і що він повинен вміти. Одним досить робочої конячки, щоб «їхала», іншим потрібен розгін з 0 до 100 за 5 секунд і шкіряний салон. Ми можемо зробити і те, і інше, але вартість розробки, звичайно, буде різною. У будь-якому випадку фінальну суму ми погоджуємо з вами.

Сайт "Візитка"

 • Від $449. У ціну входить шаблоний дизайн, який Ми з Вами узгоджуємо, сайт буде зроблений у WordPress. Терміни від 1-2 тижнів.

Лендінг Пейдж

 • Від $399. У ціну входить шаблоний дизайн, який Ми з Вами узгоджуємо, сайт буде зроблений у WordPress. Терміни від 1-2 тижнів.

Інтернет-Магазин

 • Від $1499. У ціну входить вже унікальний дизайн, сайт буде зробленно у CMS OpenCart. Терміни від 3-5 тижнів.

Корпоративний сайт

 • Від $1249. У ціну входить унікальний дизайн, сайт буде зроблений у WordPress. Терміни від 3 тижнів.

- Що Ви отримуєте?

Замовляючи розробку сайта у BEETOP

01.

Індивідуальний
дизайн

За допомогою індивідуального дизайну наша команда підкреслить особливості бренду, зможе поєднати простоту й візуальну привабливість, яка неодмінно прийдеться до смаку кожному потенційному клієнту.

02.

Стандарти
безпеки

Надаємо детальну консультацію по питанням безпеки сайту. Використовуємо найкращі способи для усунення проблем безпеки даних та забезпечуємо їм захист на початку роботи.

03.

Безперервна
робота

Нами використовуються самі надійні так звані хмарні платформи для того, щоб ваш ресурс постійно знаходився в режимі онлайн.

04.

Маштабування

Водимо підтримку зростаючої кількості відвідувачів, аккаунтів користувачів, записів у каталогах та об′ємів транзакцій на етапі архітектурного проектування. Наша фокусація припадає на багаторівневу розробку веб-проектів і оптимізації бази даних.

05.

Сучасні
технології

Ми використовуємо тільки інноваційні технології для того, щоб уможливити створення сучасних, маштабованих, високопродуктивних інтерфейсних активів для кожного браузеру та пристрою.

06.

Функціональність

Ми розробляємо ресурси, які працюють швидко та можуть забезпечити комфортну роботу користувачів будь-якого пристрою: мобільного телефону, планшету чи персонального комп’ютера.

BeeTop

Наші
контакти
та графік
роботи:

Зв'язок за тел.:

Робочий номер тел:

+38(097)208-1115

Поштовий адрес:
м. Львів, 79052,
вул. Городоцька 356
3-й поверх, 318 офіс,
Україна
Робочі години:

Понеділка – П’ятницю
9:00 – 18:00 год
Субота-Неділя
Вихідний

BeeTop

Приєднуйтесь до команди
BeeTop - Agency, з лідером
у цифровому ринку!

Заповни форму зворотнього звязку, розкажи про свій бізнес! Ми дстворемо середовище, щоб максимально погрузити потенційних клієнтів у Ваш бізнес!

Створення сайту є складним процесом, який витікає далеко за рамки звичайного програмування. За для того, аби результат був якісним вам знадобиться допомога кваліфікованої команди спеціалістів в яку входять:
 • Аналітики;
 • Маркетолог;
 • Дизайнер;
 • Спеціаліст з front-end та back-end;
 • Копірайтер;
 • SEO-спеціаліст;
 • 3D-конструктор та ін.
Чому розробка сайту є такою складною? А все тому, що сучасні сайти створюються під конкретні бізнес-цілі замовника. Вони мають не просто функціонувати, а ще й продавати, рекламувати, викликати інтерес та збирати контактні дані. Через зростання конкуренції без перерви інтернет-користувачі завжди будуть бачити найменше, що декілька десятків схожих пропозицій, які тільки забивають якийсь запит до пошукової системи. Для того, щоб відвідувачі обрали саме ваш сайт його потрібно зробити реально якісним та корисним з точки зору потенційного клієнта.

Що треба розуміти перед створенням сайту у Львові

Перше що треба зробити, це визначити який саме сайт ви хочете отримати в результаті. У digital-середовищі можна виділити три основних класи програмного продукту:
 1. Оренда сайту та його доналаштування, так зване готове рішення, яке немає нічого спільного з розробкою;
 2. Шаблонне рішення. Саме так називають дешеве та швидке конструювання сайту з використанням готового рішення. Розробкою такий клас важко назвати, оскільки спеціаліст просто допрацьовує вже створені елементи;
 3. Індивідуальне рішення. Це саме той клас, який створюється з нуля по завданню замовника. Якраз такий спосіб є чудовим прикладом для сайту, який збільшує прибутковість власника. Характерними рисами такого ресурсу є: неповторний дизайн, персонально підібраний функціонал і майже цілковита відсутність багів та помилок в роботі.
Для того аби створити дійсно корисний сайт у Львові, досвідчені спеціалісти в першу чергу беруться за вивчення ніші, для якої розробляють даний ресурс. Це є одним із важливих кроків у роботі, оскільки він є запорукою для того, щоб не працювати наосліп, а визначити завчасно, яким має бути кінцевий результат створеного ресурсу для того, аби він сподобався відвідувачам та клієнтам і відрізнявся від конкурентів.

Які веб-сайти ми розробляємо?

Завжди складність створення сайтів залежить від типу його ресурсу. Односторінкові сайти, на приклад не потребують якихось складних рішень, головний акцент має припадати на етап дизайну та контенту. А от e-commernce потребує вже більше роботи, для такого виду головну роль відіграє функціонал та інтеграція за допомогою різних сервісів. Для того, щоб краще зрозуміти особливості давайте розглянемо основні типи WEB-проектів.
 1. Інтернет-магазин. Це не простий багатосторінковий сайт, для якого використовується інтеграція із системами оплати. За допомогою цього можна здійснювати справжню онлайн-торгівлю.
 2. Офіційний сайт компанії – корпоративний сайт. Такий ресурс повинен виконувати декілька основних функцій, а саме: залучення клієнтів, збагатити охоплення бренду, формування іміджу. Для такого сайту особливу увагу варто приділити дизайну.
 3. Індивідуальний проект. Це інтернет-портал, який виконує безліч завдань одразу декількох типів WEB-ресурсу. Він повинен продавати, інформувати, допомагати формуванню іміджу, презентувати продукт чи бренд, робити збір заявок і бути засобом спілкування між користувачами одночасно, і це ще далеко не весь список. Щоб створити сайт такого типу потрібні найдосвідченіші та найталановитіші спеціалісти, тому що такі проекти не обмежені стандартним набором функцій.
Для створення кожного із перерахованих інтернет-ресурсів потрібні особливі навики в розробці. Самим важливим є розуміння мети спеціалістом, з якою він створює цей особливий ресурс.

Що таке розробка сайтів під ключ?

Це різновид розробки в якому весь комплекс робіт проводиться однією компанією, від проектування до першої оптимізації та маштабування. Такий варіант співробітництва можна виконати лише в тому випадку, якщо спеціаліст володіє усіма ресурсами, які необхідні замовнику ресурсу. Як ми писали вже вище, при розробці сайту під ключ всю роботу має виконувати лише один фахівець чи компанія. Від замовника лише потребується своєчасний вихід на зв’язок та затвердження усієї проробленої роботи. Звісно що це в декілька раз виграє по зручності, бо не потрібно контролювати одночасно кілька різних спеціалістів.

Від чого залежить вартість та термін розробки?

Оцінка розробки веб-сайту визначається за допомогою часу, який потрібен спеціалістам для роботи з ним. У кожного фахівця різний прайс за одну годину роботи. Чим важча та клопітка робота, тим вища вартість послуг. Для того аби визначити початкову вартість створення сайту під ключ, в першу чергу потрібно сформувати перелік поставлених завдань і відправити його розробникам на оцінювання. Однак перші розрахунки ви можете зробити самостійно, для цього зверніться за допомогою до нашого проект-менеджера, який проведе вам безкоштовну детальну консультацію.

Краще довірити виготовлення сайту агенції Beetop

Створенням сайтів в Україні та за її межами ми займаємося ще 2010-го року. У списку наших клієнтів присутні як і значущі організації, так і не великі локальні підприємства, які починали свою роботу саме із створення сайту. Кожен розроблений нами сайт – це командна праця, де кожен намагається виконати свою частину роботи ідеально. Розробка інтернет-проектів вимагає не лише вмінь, але й бажання фахівців зробити ресурс результативним. Нашою ціллю є створити ресурс, яким можна пишатися:
 • Яскравий;
 • Привабливий;
 • Функціональний;
 • Сучасний.
Наші проекти цінуються не лише серед замовників та клієнтів. Сайти, які розроблені у BeeTop щороку здобувають престижні нагороди від українських та міжнародних рейтингів серед сайтів.

Як замовити створення веб-сайтів у Beetop?

Якщо ви зацікавленні у розробці сайту у Львові, то для цього вам потрібно зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом:
 • Зателефонувати;
 • Відправити лист на електронну пошту;
 • Залишити заявку на нашому сайті, аби ми змогли зв’язатися з вами.
Звернувшись за допомогою саме до нашої команди ви зможете зробити замовлення розробки ресурсу будь-якої складності в Україні, чи в якому б куточку світу ви не перебували. За наш чи малий досвід роботи у цій сфері ми навчилися працювати різними форматами комунікації з клієнтами.