Контекстна реклама

PPC - beetop

Контекстна реклама,
замовити у Львові

Це потужний інструмент просування товарів та послуг. Якщо контекст налаштований правильно, він здатний спрямувати масштабний потік звернень, який окупатиметься за мінімальний період часу, і стає одним з джерел просування бізнесу.

Налаштування контекстної реклами у BeeTop

Контекст необхідний інструмент, щоб просування сайтів на початку було ефективне, ті хто тільки виходить на ринок, хто бажає збільшити продажі та розширити клієнтську базу, хто тільки починає роботу з формування клієнтського попиту та шукає дилерів. Без контексту не обійтись компаніям-постачальникам. Цей інструмент — найефективніший метод інформування клієнтів про спеціальні пропозиції, акції та оновлення. Найактуальніші проблеми та завдання вирішує саме контекстна реклама.

Етапи PPC

Етапи сворення контекстної реклами

Для початку ми підготуємо комерційну пропозицію, спираючись на особливості та конкретику вашого бізнесу. Щоб зрозуміти, яких цілей ви хочете досягти, ми проведемо низку консультацій. У результаті буде розроблено та запропоновано стратегію для швидкого досягнення результатів по KPI.

01.

Заголовки
та текст

Пишемо заголовки та продають тексти оголошень, включаючи затверджені з клієнтом пошукові запити.

02.

Підбираємо
мінус-слова

Підбираємо мінус-слова: виключаємо нерелевантні запити після ретельного аналізую.

03.

Розширюємо
оголошення

Розширюємо оголошення, використовуючи швидкі посилання, описи та уточнення.

04.

Налаштування
параметрів

Налаштовуємо параметри кампанії: вказуємо час показу оголошення, налаштовуємо націлення та уточнюємо стратегію демонстрації.

05.

Рекламні
оголошення

Запускаємо рекламні оголошення із запитами та текстами оголошень. Використовуємо текстовий, графічний та інший матеріал. Проводимо А/Б тестування.

06.

Аналітика

Аналізуємо процес: налаштовуємо тісні зв’язки між рекламними акаунтами та різними програмами аналітики, і виявляємо найбільш конверсійні оголошення, заголовки, елементи сторінки.

Замовити консультацію...

Залиште заявку, наші менеджери ознайомляться
зі сферою Вашої діяльності та неодмінно зателефонують.

Супровід PPC

Що включає послуга
ведення реклами?

Перед розробкою та запуском будь-якої рекламної кампанії наш спеціаліст обговорює з клієнтом цілі та стратегії, чітко формулюючи кінцеві очікувані результати.

Дії спеціаліста з ведення контексту спрямовані на досягнення тих показників, які були обумовлені з клієнтом і обрані як оцінка результатів.
Налаштований контекст повинен відпрацьовувати 100% вкладень. Для цього недостатньо слідувати вибраному плану і використовувати одні й ті самі інструменти. Ми збираємо статистику, проводимо аналітику та пробуємо нові види рекламного просування. Після проведеного A/Б-тестування та повного аудиту можна змінити налаштування, додати або прибрати пошукові запити, виявити ключові показники для бізнесу. Аналітика важлива і для своєчасного перерозподілу бюджету, що дозволить уникнути надмірної витрати коштів.

Спеціаліст з контекстної реклами займається не тільки конкретно настроюванням та запуском контексту, але й:

Ціна налаштування
Контекстної реклами

Формування ціни залежить від виду робіт, які виконуються. Зокрема, ви можете замовити:

  • Разове налаштування. Коли контекст налаштовують із нуля;
  • Запуск (налаштування) та супровід контекстної реклами. Коли послуги надаються у комплексі.

Остаточна вартість контекстної реклами залежить від кількості запитів, виду запущеної реклами, конкурентної спроможності вашого бізнесу та інших факторів.

Мінімальний бюджет, рекомендований нами, не менше $150 на місяць. Ця сума для однієї рекламної кампанії.

Перед тим, як налаштувати та запустити контекст, фахівець спирається не лише на особливості та тематику бізнесу, а й на економічну доцільність інвестицій, які має намір вкласти клієнт у рекламу.

  • Вартість одноразового
    налаштування
    рекламного кабінету від 5000грн.
  • Вартість наташтування реклами
    та супровід від 9500грн / місяць.

BeeTop

Наші
контакти
та графік
роботи:

Зв'язок за тел.:

Робочий номер тел:

+38(097)208-1115

Поштовий адрес:
м. Львів, 79052,
вул. Городоцька 356
3-й поверх, 318 офіс,
Україна
Робочі години:

Понеділка – П’ятницю
9:00 – 18:00 год
Субота-Неділя
Вихідний

BeeTop

Приєднуйтесь до команди
BeeTop - Agency, з лідером
у цифровому ринку!

Заповни форму зворотнього звязку, розкажи про свій бізнес! Ми дстворемо середовище, щоб максимально погрузити потенційних клієнтів у Ваш бізнес!