Веб Дизайн

UI/UX - beetop

Веб - дизайн UI/UX
для сайтів Львів

Студія веб-дизайну «BeeTop» – це команда професіоналів з величезним досвідом роботи. У сфері веб-дизайну наша місія — створення сайтів, які є найефективнішими маркетинговими інструментами для наших клієнтів.

Розробка дизайну сайту

Креативний підхід у створені веб-дизайну для сайтів дозволить зацікавити потенційних клієнтів у послугах Вашої компанії. Залучайте нових покупців ефективніше із професіоналами веб агенції BeeTop. Основним принципом нашої компанії є тісна робота з клієнтом, під час якої ми проводимо аналіз вашого бізнесу та його сильних сторін, вивчаємо основних конкурентів компанії, досліджуємо переваги цільової аудиторії, щоб ефективно реалізувати розкрутку сайта! Все це дозволяє створити унікальний продукт..

BeeTop UI/UX

4 причини співпрацювати з BeeTop-Agency

01.

У терміни
здаємо роботу

Не пропадаємо після отримання передоплати, як багато фрілансерів. Розписуємо кожен етап по термінах та користуємося принципом незсувних дедлайнів

02.

Працюємо
за договором

Працюємо чесно та за договором . Це гарантія вартості, термінів + якості продукту та виконання поставлених вимог.

03.

Аргументуємо

Готові обґрунтувати кожен крок. Створюємо стратегію та дизайн на основі аналізу ринку. Це дозволяє збільшити впізнаваність вашої компанії та обійти конкурентів.

04.

Рекомендуємо

Гарна дизайн-агенція занурюється в бізнес. Це дозволяє знайти потрібні рішення та зробити правильні висновки, у тому числі дати рекомендації та поради

Веб - дизайн для бізнесу...

Залиште заявку, наші менеджери ознайомляться
зі сферою Вашої діяльності та неодмінно зателефонують.

Сайти які ми створили

- по крокова стратегія

Етапи створення
веб-дизайну

В першу чергу команда BeeTop-Agency проводить дослідження та розробляє стратегію, Ми розбиваємо проект на етапи та працюємо наступним чином:

01.

Підготовка

Ви залишаєте заявку на розробку веб-дизайну — це можна зробити на сайті у спеціальній формі «Надіслати заявку» або зателефонувавши за телефоном +38(097)208-11-15. До вас закріплюється персональний менеджер проектів. З ним відбуваються всі комунікації надалі — від укладання договору до підписання актів.

02.

Обговорення

Ми повністю поринаємо у ваш проект — аналізуємо конкурентів, з’ясовуємо особливості бізнесу. У цій частині беруть участь не лише дизайнери, але й менеджер, який веде проект. В цей час генеруються оригінальні ідеї, пропрацьовується структура сайта.

03.

Створення макету

На цьому етапі, ми зясовуємо, як і де будуть розміщені елементи на сайті, який вони будуть мати вигляд, створюється зрозуміла навігація на сайті, та багато іншого.

04.

Завершення

Наприкінці проекту ми проводимо презентацію, Ви оцінюєте виконану роботу, якщо буде необхідність вносимо правки, та підписуємо акти про прийом робіт.

Ціна створення
дизайну для сайтів

“Скільки коштує розробити дизайн для сайта?” — найперше питання, яке задають клієнти менеджерам веб-студій BeeTop. Перш ніж відповісти на головне питання, менеджер відділу продажів запитає вас, для чого вам потрібен сайт і що він повинен вміти, які функції виконувати. Для того, щоб зясувати тип сайту і приблизну кількість сторінок на ньому. Тільки бісля цього короткого брифу, Вам зможуть сказати приблизну вартість дизайну для веб-сайта.

Дизайн однієї сторінки

  • Від 1599грн / сторінку. Терміни від 3 днів.

Дизайн Сайта "Візитка"

  • Від 3599грн. Терміни від 5 днів.

Дизайн Інтернет-Магазина

  • Від 5599грн. Терміни від 8 днів.

Дизайн Корпоративного сайта

  • Від 8599грн. Терміни від 12 днів.

BeeTop

Наші
контакти
та графік
роботи:

Зв'язок за тел.:

Робочий номер тел:

+38(097)208-1115

Поштовий адрес:
м. Львів, 79052,
вул. Городоцька 356
3-й поверх, 318 офіс,
Україна
Робочі години:

Понеділка – П’ятницю
9:00 – 18:00 год
Субота-Неділя
Вихідний

BeeTop

Приєднуйтесь до команди
BeeTop - Agency, з лідером
у цифровому ринку!

Заповни форму зворотнього звязку, розкажи про свій бізнес! Ми дстворемо середовище, щоб максимально погрузити потенційних клієнтів у Ваш бізнес!

Особливості UX дизайну інтерфейсів

Термін UX вперше з’явився у компанії Apple в 1993 році. Переклад означає “досвід користувача”. UX-дизайн – це ціла робота спрямована на ефективність взаємодії користувача з інтерфейсом сайту. Коротко кажучи, UX-дизайн потрібен для того, щоб людині було легко і приємно користуватись вашим сайтом. Без грамотного UX користувач навряд чи буде залазити у глиб структури ресурсу для того, щоб знайти те що йому потрібно, просто залишить сайт і все. А ви втратите потенційного клієнта та прибуток. Створювання дизайну для користувачів також означає, що ви повинні працювати з розширеними можливостями у відносинах доступності та обліку фізичних обмежень багатьох потенціальних користувачів. Попередньо варто визначити свою цільову аудиторію, для того, щоб знати на що робити натиск. Але переживати не варто, наша команда обов’язково вам допоможе з цим. Основною ціллю UX-дизайну є доведення користувача до будь-якої логічної крапки. Це може бути:
  • Здійснення замовлення;
  • Підписка на розсилку;
  • Реєстрація.
Головна суть в тому, щоб замість подолання перешкод, опору не зручному інтерфейсу відвідувача несло по сторінкам вашого ресурсу, ніби на теплих хвилях. Щоб він і сам не замітив, як опинився в потрібній для вас точці. Типові задачі UX-дизайнера відрізняються, але частенько включають в себе дослідування користувачів, створення портретів цільової аудиторії, розробка каркасів, макетів та інтерактивних прототипів, а також тестування дизайну. Звісно завдання дизайнерів відрізняються від одної організації до іншої, але вони завжди потребують захисту інтересів користувачів і встановлення їх потреб у центр усіх зусиль по проектуванню і розробці. Саме тому більшість дизайнерів у цій сфері працюють у формі орієнтованій на користувача і продовжують направляти свої зусилля, поки не вирішать усі відповідні проблеми, та не задовільнять оптимальним чином потреби користувачів.

Замовити розробку UX/UI-дизайну

Якщо ви маєте бажання замовити UX и UI розробку у нашій компанії, то для цього просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і наш менеджер обов’язково надасть усю потрібну інформацію про рішення, які ми можемо вам запропонувати. Якщо всі умови вас влаштовують, ми починаємо роботу. Проводимо якісне дослідування ваших конкурентів, для того щоб знати, що вже є на ринку і як вигідно виділити вас серед усіх представлених варіантів. Вивчаємо цільову аудиторію, для того щоб визначити всі побажання та потреби користувачів  за допомогою дизайну впевнити їх у якості і необхідності вашого продукту чи послуг. На основі тривалих досліджень наша команда починає розробляти стратегію для просування бренду в інтернеті, для того щоб він був не просто красивим і зручним, а ще й приносим прибуток для свого власника та розвивався. Ще ми розробляємо прототип програмного забезпечення і макет дизайну з врахуванням усіх ваших побажань. Ми завжди представляємо вам декілька варіантів дизайну, для того щоб у вас був вибір. На кожному етапі проведеної нами роботи ми звітуємо вам про неї, ділимося результатами та цікавимося вашою думкою, для того, щоб вчасно внести корективи у проект та отримати бажаний результат, який повністю зможе закрити ваші потреби. Наша робота є абсолютно прозорою на всіх етапах, для того, щоб ви завжди могли знати скільки і за що ви платите. Попередня сума буде обговорена до початку розробки, а будь-які зміни у ціні будуть обговорені до впровадження змін у продукт. Ми цінуємо наших клієнтів – нам важливий ваш комфорт, та ваш успіх!